O autorze
Grzegorz Grzybek - wydawca przedsiebiorczepodlasie.pl. Co miesiąc docieramy do ponad 20 tysięcy unikalnych użytkowników. Pokazujemy możliwości, które daje życie tu i teraz. Opisujemy nowe odmienione Podlaskie, wsparte przez unijne środki. Działanie portalu oparte jest o strategię i BIG IDEA #TutajGlobalnie. redakcja@przedsiebiorczepodlasie.pl

Pierwszy w Polsce, drugi na świecie. Białostoczanie stworzyli teledysk w PRISMA

Stopklatka z teledysku
Stopklatka z teledysku fot.Youtube
To film do pierwszego singla z nadchodzącej płyty zespołu Ken Lee. Za obraz odpowiada Maciej Korsan.

Prisma to aplikacja, która kilka miesięcy temu – jeszcze w wieku p.p.g (przed Pokemon Go;)) – podbiła serca Internautów na wszystkich kontynentach świata. Przy jej pomocy w łatwy sposób można przerobić dowolną fotografię – nałożyć jeden z charakterystycznych filtrów. Sam nie jestem fanem tego typu aplikacji, ale tym razem zrobiłem przy jej pomocy zdjęcia wszystkich znajomych z pracy. Oczywiście wszystkie wylądowały na Facebooku.Popularność apki wykorzystał Maciej Korsan, który słynie z niebanalnych projektów. Kreatywnego programistę znacie już m.in. z piosenki „Frontend is an art” czy klipu promującego Programistok. Z kolei zespół Ken Lee to lokalne brzmienie pop/funk rockowe z wokalistą Maćkiem Dziemiańczukiem „Dziemianem” na czele. Niektórzy mogą ich kojarzyć z rockowej przeróbki „Colour of Your Life” Michała Szpaka. Filmik obejrzało na Youtube ponad 200 tysięcy ludzi.

Teledysk do pierwszego singla „Jimi Johnson” z nowej płyty „The funk to change” to 2135 zdjęć z filtrem Dreams w aplikacji Prisma. Swoją drogą, niezły wokal, prawda?!


__________________________
Ten tekst pochodzi z przedsiebiorczepodlasie.pl
Trwa ładowanie komentarzy...